tel. 693-832-836

skype: dariusz.makulec

e-mail: dariusz.makulec@makulec.com

Filia w Pruszkowie

Z uwagi na zainteresowanie klientów i prowadzone sprawy mieszkańców Pruszkowa i okolic podjęliśmy decyzję o otwarciu kolejnej filii Kancelarii. W zakresie działania filii oferujemy wszystkie usługi świadczone przez naszą Kancelarię, za pośrednictwem naszego biura. Adwokat Pruszków jest rozwiązaniem dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadcznie i kreatywne rozwiązania.

Świadczone przez naszą Kancelarię usługi szczegółowo określiliśmy w zakładce usługi, następnie po kliknięciu na poszczególne ikonki uzyskacie Państwo szczegółowe informacje. Znajdziecie tam Państwo kompleksową informację w zakresie prowadzonych sprawy dotyczących - prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa pracy i oświatowego oraz prawa rodzinnego. Podejmujemy czynności zarówno na etapie postępowania przedsądowego, jak i również czynności sądowe, z reprezentacją włącznie.

Adwokat Pruszków zaprasza do kontaktu telefonicznego w trakcie którego wstępnie omówimy zagadanienie, ustalimy warunki i termin spotkania. Nasza filia mieści się w centrum Pruszkowa przy ulicy Kraszewskiego 27/21.

Dane kontaktowe:

ul. Kraszewskiego 27/21
05-803 Pruszków