tel. 693-832-836

skype: dariusz.makulec

e-mail: dariusz.makulec@makulec.com

Filia w Mińsku Mazowieckim

W związku z rozwojem naszej Kancelarii otworzyliśmy i jestesmy dostępni dla mieszkańców Mińska Mazowieckiego. W zakresie działania filii oferujemy wszystkie usługi świadczone przez naszą Kancelarię. Adwokat Mińsk Mazowiecki jest rozwiązaniem dla klientów ceniących sobie profesjonalizm i doświadczenie, poszukujący rozwiązań i innego spojrzenia na sprawę.

Szczegółowy zakres świadczonych usług prawnych uzyskacie Państwo w zakładce usługi, a następnie poszczególne ikonki w zależności od problematyki - prawo cywilne, prawo gospodarcze i przedsiębiorcy, prawo karne, prawo pracy i oświatowe, prawo rodzinne. W każdej wskazanej dziedzinie prawa oferujemy czynności przedsądowe - porady prawne, pisma przedprocesowe, jak i również czynności sądowe w postaci reprezentacji w trakcie prowadzonej sprawy na wszystkich etapach postępowania.

Adwokat Mińsk Mazowiecki zaprasza do kontaktu telefonicznego w trakcie którego wstępnie omówimy zagadanienie, ustalimy warunki i termin spotkania. Nasza filia mieści się w Mińsku Mazowieckim przy ulicy Kazikowskiego 14.

Dane kontaktowe:

ul. Zygmunta Kazikowskiego 14
05-300 Mińsk Mazowiecki
II piętro