tel. 693-832-836

skype: dariusz.makulec

e-mail: dariusz.makulec@makulec.com

Adwokat Garwolin

Garwolin jest kolejną lokalizacją naszej Kancelarii, w której świadczymy bezpośrednio usługi dla naszych klinetów. W zakresie działania filii oferujemy wszystkie usługi świadczone przez naszą Kancelarię. Adwokat Garwolin jest rozwiązaniem dla osób ceniących sobie profesjonalizm, doświadcznie i kreatywne rozwiązania oraz indywidualne podejście do prowadzonej sprawy.

Usługi świadczone przez naszą Kancelarię określiliśmy w zakładce usługi, następnie po kliknięciu na poszczególne ikonki uzyskacie Państwo pelen zakres informacji. Poszczególne zakładki zawierają kompleksową informację o zakresie prowadzonych sprawy dotyczących - prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa karnego, prawa pracy i oświatowego oraz prawa rodzinnego. Zakres naszych usług obejmuje zarówno czynności na etapie postępowania przedsądowego, jak i również czynności sądowe, z reprezentacją włącznie.

Adwokat Garwolin zaprasza do kontaktu telefonicznego w trakcie którego wstępnie omówimy zagadanienie, ustalimy warunki i termin spotkania. Nasza filia mieści się w centrum Garwolin przy ulicy Kościuszki 49 D.

W zakresie swoich usług reprezentujemy naszych klientów zarówno na etapie postępowania przedsądowego - które jest wielokrotnie z naszego doświadczenia niedocenianym etapem postępowania, a niesie za sobą niejednokrotnie nieodwracalne i trudne do zmiany stanowisko, a także na etapie postępowania sądowego. Bardzo ważnym elementem każdego postępowania jest możliwie szybki kontakt z adwokatem celem określania właściwej strategi przedprocesowej czy następnie procesowej. Jednocześnie w swojej działaności kładziemy duży nacisk na rozmowy i ustalenie z klientami wszystkich kwestii dotyczących sprawy.

Dane kontaktowe:

ul. Kościuszki  49 D
08-400 Garwolin